Değerli İstanbullular

Değerli İstanbullular

TBMM 23. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 22 Temmuz 2007 Pazar günü yapılmıştır.
    İstanbul 1. Bölge adayı olduğum Milliyetçi Hareket Partisi, bundan önceki seçime göre oylarını büyük oranda artırarak başarı göstermiş ve TBMM’de tüm Türk Milliyetçilerini temsil eder konuma gelmiştir.

Ülkemizin ve Milletimizin karşı karşıya bulunduğu önemli sorunları çözebilmek ve AKP iktidarının yaptığı tahribatları gidermek amacıyla Milliyetçi Hareket Partisi’ni tek başına iktidara getirebilmek için yoğun bir seçim kampanyası yürüttük. 

Seçim dönemi boyunca çalışmalara katkıda bulunan ve destek veren aileme, akrabalarıma, akraba yakınlarına, hemşehrilerime, meslektaşlarıma, sivil toplum kuruluşlarına, her dönemden okul ve asker devre arkadaşlarıma, Milliyetçi Hareket Partisi’nin İstanbul İl Başkanı ve İl yöneticilerine, 1. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı ve yöneticilerine, Kadıköy, Pendik, Şile, Beykoz, Üsküdar, Tuzla, Kartal, Adalar, Ümraniye, Sultanbeyli ve Maltepe İlçe Başkan ve yöneticilerine, belde, bölge ve mahalle temsilcilerine, sandık görevlilerimize, ocak başkan ve mensuplarına, beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum aday arkadaşlarıma ve listede yer almadığı halde çalışmaları beraber yürüttüğümüz aday adaylarına ve bize oy veren seçmenlere candan teşekkür ediyorum.
    7 Hazirandan 23 Temmuza kadar bana danışmanlık yapan değerli arkadaşlarıma, seçim komitesini oluşturan genç ekibime teşekkür ediyorum. Hepsini gönülden kutluyorum. Karşılaştığımız sevinçli ve gurur verici olayların yanında bazı üzücü olayları da hatıralarımızda yaşatacağız.
    TBMM’nin 23. Dönem çalışmalarında partimizin adına görev yapacak milletvekillerimizi, Genel Merkez yöneticilerimizi ve Genel Başkanımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.
    Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olması temennisiyle hepinize esenlikler dilerim.