Değerli İstanbullular Seçim 2011

Değerli İstanbullular,

12 Haziran 2011’de yapılacak olan 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisi’nden İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı olarak bu zorlu ve önemli sürece dahil olmuş bulunmaktayım.

Dokuz yıldır ülkemizi yönetmekte olan AKP hükümetlerinin birçok konuda başarısız olduğu; hatta millî birlik ve bütünlüğümüzü, istiklalimizi, ekonomik varlığımızı, kültürel değerlerimizi, kısaca geleceğimizi tehlikeli bir dönemece sürüklediği bir durumda seçim günü yaklaşmıştır. Takip edilen siyasi ve ekonomik anlayış, küresel güçlerle işbirliği şeklinde gelişmiş; millî ve dinî direnç kırılmaya başlamıştır.

Bazı sahalarda görülen kısmî iyi şeyler büyük medya desteği ile halkın kandırılmasına ve hazmedilmesine yönelik kullanılmıştır. Türk insanının ahlâk anlayışına sığmayacak tarzda yanıltıcı ve kirli haberlerle gerçekler örtülmüştür. 

Milletimizi yönetmeye talip olanların öncelikli görevi her zaman ve mutlaka iyi ve doğru işler yapmak olmalıdır. Bunun için gerekli olan asgari şart “ Türklük gurur ve şuurunu, İslâm ahlâk ve faziletini” inanarak, hissetmek ve yaşamaktır. “Önce Ülkem ve Milletim” anlayışı hâkim olmalıdır. Yapılan büyük tahribatı onarmak ve kayıpları gidermek için toparlanma dönemine acil ihtiyaç vardır. Bu suretle sağlanacak gelişme ve bütünleşme ile atılım gerçekleşebilecektir.

Türk Milleti’nin hür ve mutlu olabileceği, ekonomik kaynaklarımızın sadece Türk Milleti için kullanılacağı millî kimliğimizi, kültürümüzü ve ahlâkımızı aile bütünlüğü içinde yaşayabileceğimiz bir Türkiye arzu ediyoruz. Böyle bir Türkiye’de büyüyecek ve yaşayacak olan genç nesillerimiz bölgemizde ve dünyada söz sahibi bir ülkenin mensubu olmanın gururunu taşıyacaklardır.

Bu hedefe varmanın yolu Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar olmasıdır.  

Değerli İstanbullular,

Ülkemize ve Milletimize hizmet için çıktığım bu yolda elimden gelen çabayı göstereceğim. Seçildiğim takdirde dürüstlük, çalışkanlık ve fedakârlığı temel vazgeçilmezler kabul ederek en iyi şekilde hizmet etmek gayretinde olacağım. Bu konuda bana vereceğiniz destek gücümü artıracaktır. 

Sonuç ne olursa olsun, kazananın Milletimiz ve Ülkemiz olmasını temenni ediyor, hepinize esenlikler diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla, 13.04.2011

                                                                            

                                                                              Hayrettin NUHOĞLU

                                                                       İnşaat Mühendisi – İşletme Uzmanı

                                                                 MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı